עורך דין ביטוח לאומי תל אביב

עו"ד שיקמה דהן ביטוח לאומי תל אביב

המוסד לביטוח לאומי נחשב לאחד מגופי המדינה שהכי קשה לעבוד מולו. אנשים רבים רואים במוסד לביטוח לאומי מיושן, לא מתקדם ועם שיטות ודרכי עבודה כפי שהיו נהוגות לפני עשרות שנים. אולי יש אמת חלקית בטענה זו ואכן אנשים מתקשים לקבל מענה או למצות זכויות, התהליך עשוי לקחת זמן רב ובירוקרטיה שתקשה על מגיש התביעה. בדיוק לשם כך ועל מנת להקל על הקשיים הכרוכים בהגשת התביעה התייעצו עם עורך דין ביטוח לאומי בתל אביב או קרוב לאיזור מגוריכם שיגיש בעבורכם את התביעה, ינהל את התביעה וייצג אתכם מול המוסד לביטוח לאומי. עורך הדין ילווה אתכם בועדות הרפואיות וידע בדיוק אילו דברים לטעון ומה עדיף שלא לטעון מה שיהווה עבורכם פיתרון יעיל ומהיר.

מדוע חשוב עורך דין ביטוח לאומי בתל אביב בייצוג בועדות הרפואיות

לועדה הרפואית של ביטוח לאומי לא נכנסים ללא עורך דין, במקרים רבים ישנם כמויות רבות של מסמכים רפואיים, לדעת לחלץ מהם את הטענות הנכונות, משהו שמגיע עם הנסיון ודרוש לכך הרבה ידע בפן הרפואי ובקיאות בספר הליקויים (ספר שמפורטים בו כל הליקויים הרפואיים עליהם זכאים לקבל אחוזי נכות במוסד לביטוח לאומי ואת שיעור אחוזי הנכות). ישנם מקרים בהם מעדיפים ללכת לבד אך הדברים שנאמרים בועדה פוגעים בתביעה. אחוזי ההצלחה מדברים בעד עצמם ומראים כי בתביעות שהוגשו עם עורך דין ביטוח לאומי בתל אביב או באיזור מגורכם גבוהות בהרבה מאשר כאלו שבחרו להגיש את התביעה לבדם.

איך יודעים מתי כדאי לפנות אל עורך דין ביטוח לאומי בתל אביב?

אף על פי שתמיד עדיף לפנות לעורך הדין בשלבים מוקדמים לצורך טיפול יעיל ונכון של התביעה, אפשר בכל שלב שהתביעה נמצאת להתייעץ עם עורך דין ביטוח לאומי בתל אביב או באיזור מגורכם גם אם תביעתכם נדחתה, גם אם נדחה הערעור וגם אם ההחמרה נדחתה.

משרדנו  בקיא בספר הליקויים ועם נסיון רב בעבודה וייצוג לקוחות מול המוסד לביטוח לאומי, זאת הכתובת המקצועית לפנות אליה בכל עניין.

עורך דין ביטוח לאומי בתל אביב

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

עורך דין נכות ביטוח לאומי

עורך דין נכות ביטוח לאומי

קבלת קצבת נכות מהביטוח הלאומי עלול להיות תהליך מורכב ומסובך מאוד הדורש התמודדות עם בירוקרטיה רבה ודרישות מחמירות. כאשר אתם נתקלים במצב בו אתם חושבים

קרא עוד »
עו"ד תאונות דרכים

עו"ד תאונות דרכים

זקוקים לייעוץ עו"ד מומחה לתאונות דרכים? תמשיכו לקרוא ! כשעוברים תאונות דרכים, החיים עלולים להשתנות ברגע. פציעות פיזיות, נזקים כלכליים וטראומה רגשית הם רק חלק

קרא עוד »