עורך דין נזיקין בתל אביב

עורך דין נזיקין בתל אביב מקצועי

מטרת דיני הנזיקין היא להשיב את המצב לקדמותו במונחים של כסף. כמו כן, דיני הנזיקין הינו תחום במשפט האזרחי שבו אדם תובע אדם אחר או חברה בגין נזק שגרם לו בהתנהגותו הרשלנית (למעט תאונת דרכים שהצורך ברשלנות לא קיים)יצויין כי דיני הנזיקין הוא תחום רחב וקיימים בו הרבה תחומים ותתי תחומים  כמו למשל, תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות מקצוע, רשלנות רפואית, תאונות ברחוב, תאונות ילדים, תאונות ביטוח ועוד. לצורך הוכחת הרשלנות, יש צורך להתייעץ עם עור דין נזיקין  בתל אביב ובסביבה שיסייע לכם למצות את מלוא זכויותכם מהפגיעה.

החשיבות של קבלת ייעוץ של עורך דין נזיקין בתל אביב בשלב מוקדם של התביעה

אחד הדברים החשובים ביותר בתביעות נזקיות הוא תיעוד הפרטים והעברתם לידי עורך דין נזיקין בתל אביב. כאשר נפגעים בגוף ובנפש לאנשים רבים קיים קושי לדעת אילו פרטים חשוב לתעד. פניה לעורך דין בשלב מוקדם וקבלת הדרכתו עשויה לייעל את התביעה. בנוסף לכך עורך דין יודע ומבין את מצבכם הבריאותי והנפשי בו אתם נמצאים וידע לפעול ברגישות והקשבה. כמו כן, הרוב הגדול של האנשים יפגש עם ההתעסקות בתביעה נזקית בפעם הראשונה, כמו למשל התעסקות עם רופאים ומסמכים רפואיים רלוונטים, חברות הביטוח, ביטוח לאומי ועוד. לכן על מנת לחסוך טעויות מיותרות שעלולות לקרות יש לפנות לעורך דין בשלבים הראשונים.

להתמודד נכון עם חברות הביטוח

בדיני נזיקין סכום הפיצוי נקבע לפי ראשי נזק כאשר כל מקרה לגופו, בשל העובדה שחברות הביטוח עובדות הצורת "המצליח", ראשית הן מציעות סכומים נמוכים שאינם תואמים את גובה הפיצוי ההולם לאותו מקרה. אי לכך ולצורך ידיעת שווי המקרה במונחים של כסף חשוב להתייעץ עם עורך דין נזיקין בתל אביב או מסביבתך בעל ידע ונסיון בנזקי גוף שידע את שווי התיק, יגיש תביעה, ינהל עבורך משא ומתן וילחם על זכויותיך .

אם אתם מחפשים עורכת דין מנוסה ומקצועית  עם ירידה לפרטים מקצועיות גבוהה ויחס אישי העוסקת בנזיקין – שיקמה דהן היא הכתובת שלכם.

עורך דין נזיקין בתל אביב

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

עורך דין לענייני ביטוח לאומי

עורך דין ביטוח לאומי

עורך דין לענייני ביטוח לאומי המוסד לביטוח לאומי אחראי על מימוש רוב הזכויות החברתיות במדינת ישראל בנוסף לכך המפצה הגדול ביותר מבין כל הביטוחים הקיימים.

קרא עוד »
עורך דין נכות כללית

עורך דין נכות כללית

נכות כללית היא מצב בו אדם סובל ממגוון ליקויים רפואיים או ליקוי אחד,  אי לכך מתקשה להשתלב במעגל העבודה עקב נכותו הבריאותית או הנפשית. קצבת

קרא עוד »
עורך דין נזיקין מומלץ

עורך דין נזיקין

עורך דין נזיקין מומלץ תחום הנזיקין בעולם המשפט האזרחי חשוב  מאוד ומשמעותי עבור אדם שנפגע בגוף ובנפש. דיני הנזיקין עוסקים במגוון רחב של מקרים כמו

קרא עוד »