עורך דין נזיקין

עורך דין נזיקין מומלץ

תחום הנזיקין בעולם המשפט האזרחי חשוב  מאוד ומשמעותי עבור אדם שנפגע בגוף ובנפש. דיני הנזיקין עוסקים במגוון רחב של מקרים כמו למשל;

– תאונות דרכים, תביעות נגד חברת הביטוח.

– תאונת עבודה, תביעה נגד ביטוח לאומי.

– רשלנות מקצועית, תביעות נגד חברת הביטוח של המעסיק.

– רשלנות רפואית, תביעה נגד בית החולים.

– תאונות ברחוב, תביעה נגד העירייה.

– תאונות ילדים, תביעה נגד ביטוח תלמידים.

– תאונות ביטוח, תביעה מטעם פוליסת ביטוח ספציפית.

בדיני נזיקין הפגיעות יכולות להיות קלות או חמורות, עם השלכות ארוכות טווח ללא החלמה כלל או קצרות טווח, תמיד חשוב לפנות אל עורך דין נזיקין מומלץ על מנת להבין יותר לעומק את המשמעות של הדברים וכדי לקבל חוות דעת מקצועית בקשר למקרה הספציפי שלכם, התנהלות ראשונית שחשובה מאוד, והתנהלות בתביעה באופן כללי.

איך יודעים מיהו עורך דין נזיקין מומלץ?

הואיל ותחום שש דיני הנזיקין הינו רחב ומכיל מגווון רב של מקרים, חשוב מאד לוודא שמתייעצים רק עם עורך דין נזיקין מומלץ לנזקי גוף עם נסיון בתחום. מומלץ שיהיה בעל ידע בסיסי ברפואה ובקיאות בקריאת המסמכים הרפואיים, ידע בפסיקה ובחידושים לצורך ידיעת גובה פיצוי בכל ראש נזק, יכולת ניהול משא ומתן והחשוב מהכל אכפתיות לגבי התוצאה.

החשיבות של קבלת חוות דעת מקצועית פרטנית

כל נושא שקשור לדיני נזיקין חייב להיבחן לגופו ואין אפשר להשוות בין מקרים שונים, גם אם הנסיבות שלהם נראות דומות או זהות, קיימים המון פרמטרים כמו גיל, שכר, אחוזי נכות, תקופת החלמה, ועוד הרבה. לכן כל מי שנפגע בנזיקין, חייב לקבל ייעוץ פרטני ולשמוע מפיו של עורך דין נזיקין מומלץ מה הדרך הכדאית והנכונה ביותר להתמודד עם התביעה. מכאן החשיבות של פנייה אל עורך דין בעל ותק, ניסיון וידע נרחבים וזה מה שיבטיח את גובה הפיצוי ההולם של המקרה.

שיקמה דהן היא עורכת דין העוסקת גם בדיני נזיקין והיא בעלת גישה של חמלה ואמפתיה כלפי הלקוחות שפונים אליה וחוו מקרים קשים של פגיעה.

עורך דין לתביעות נזיקין

 

עורך דין לתביעות נזיקין

תביעות נזיקין עוסקות בפגיעות בגוף ובנפש, אך לא מספיק שתהיה רק פגיעה, אלה שברוב המקרים צריך להוכיח גם רשלנות מצד המזיק. מטרת דיני הנזיקין הינו השבת המצב לקדמותו במונחים של כסף, זאת אומרת, אמידת הנזק בשוויו בכסף. קיימים ראשי נזק וחישובים לכל אחד מהם כאשר העיקריים הם גיל הנפגע שכרו ואחוזי הנכות שנוטרו לו מהפגיעה. לשם חישוב של נתונים אלו כלל הנתונים הנוספים, צריכים נסיון מיומנות ובקיאות רבה בחידושים ובפסיקה. אי לכך יש להתייעץ רק עם עורך דין לתביעות נזיקין.

העבודה המורכבת של עורך דין לתביעות נזיקין

לאחר העברת כלל המסמכים והתיעוד מהאירוע ומהפגיעות עורך דין לתביעות נזיקין יבדוק את המקרה ויתן חוות דעתו. בנוסף לכך יכווין איזה רופאים נוספים מומלץ לפגוש, כאשר לעיתים גם מתחומים נוספים. כמו כן, יבקש מסמכים נוספים שחשוב להשיג לצורך המשך התביעה. עורך הדין יבנה אסטרטגיה מנצחת להמשך ניהול נכון של התביעה. בנוסף, (בתביעות הרלוונטיות לכך) יכוון לרופא מומחה לצורך חוות דעת מומחה. יתר על כן, בשלב הנכון של התביעה עורך הדין יעריך את שווי הנזק וינהל משא ומתן עם הנתבעת ובמידת הצורך יקיים דיונים בבית המשפט עד להשגת הפיצוי המקסימלי.

החשיבות של בלת ייעוץ אישי ופרטני

מאחר וקיימים תחומים רבים בדיני הנזיקין ובכל תחום יש תתי תחומים ובכל מקרה ליקויים רפואיים שונים, ועוד המון פרמטרים שמשתנים, לא קיימת כלליות אחידה ולכן יש לבחון כל מקרה לגופו. עורך דין לתביעות נזיקין יקשיב למקרה, יאסוף מכם את כל המסמכים והראיות, לאחר בחינת כלל הנתונים במקרה יחווה את דעתו ויתאים את הטיפול הדרוש לההמשך התביעה. דרוש לכם ייעוץ בנוגע לדיני נזיקין? פנו לעורכת הדין שיקמה דהן המנוסה והמקצועית שתנחה אתכם איך הכי נכון להתנהל.

עורך דין לענייני נזיקין

כאשר קיימת פגיעה בגוף ובנפש העיקרון המוביל בדיני הנזיקין היינו השבת המצב לקדמותו במונחים של כסף. יצויין כי, בדיני הנזיקין מלבד תאונות בדרכים, לא מספיק להוכיח רק פגיעה, אלה צריכה להיות גם רשלנות. כמו למשל רשלנות של מעסיק או רשלנות של רופא. דיני הנזיקין מכילים בתוכם מגוון רחב של תחומים כפי שיפורט להלן: תאונות דרכים - תביעות נגדח חברות הביטוח. תאונת עבודה- תביעה נגד ביטוח לאומי. רשלנות מקצועית – תביעה נגד חברת הביטוח של המעסיק רשלנות רפואית- תביעה נגד בית החולים. תאונות ברחוב- תביעה נגד העירייה. תאונות ילדים- תביעה נגד ביטוח תלמידים. תאונות ביטוח – תביעות מטעם פוליסות ביטוח ספציפיות.

הידע המעמיק של עורך דין לענייני נזיקין

בדיני הנזיקין ככלל, בית המשפט נצמד לראיות, לכן חשוב לתעד את הכל, בכל דרך אפשרית גם אם אתם חושבים שהמסמכים לא רלוונטים לאירוע. למשל תיעוד כמו מסמכים רפואיים, צילום האירוע, צילום המקום, צילום פגיעות הגוף, הקלטות, כתובות, קבלות, זמנים, פרטי עדים. כל זאת יש להעביר לידיו של עורך דין לענייני נזיקין. מלבד זאת יש לתאר בצורה קפדנית את כל פרטי המקרה מיקום, סיבה האם הייתה רשלנות מצד המזיק או האחראי.

החשיבות של פנייה אל עורך דין ללא דיחוי

דיני נזיקין הם עניין מורכב, כאמור קיימים המון סוגי תביעות ולכל אחת מהן מתנהלת לפי רעיון כללי אך בצורה שונה. הצורך לפנות להתייעצות עם עורך דין לענייני נזיקין הוא הכרחי ומכריע. דרוש הדרכה מתמדת, ידע רב בתחום מיומנות ונסיון. מחפשים עו"ד נזיקין? פנו לעורכת הדין שיקמה דהן, בעל ניסיון רב בתחום המשלבת ידע מקצועי מעולה ואישי עם יחסי אנוש מעולים.
שקופית קודמת
שקופית הבאה
עורך דין נזיקין מומלץ

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

עו"ד תאונות עבודה

תאונות עבודה הן אירועים שיכולים לקרות לכל עובד, ללא הבדל של מקצוע או ותק. עובד נפגע במהלך עבודתו או כתוצאה ממנה, הוא עומד בפני מציאות

קרא עוד »
עורך דין לענייני ביטוח לאומי

עורך דין ביטוח לאומי

עורך דין לענייני ביטוח לאומי המוסד לביטוח לאומי אחראי על מימוש רוב הזכויות החברתיות במדינת ישראל בנוסף לכך המפצה הגדול ביותר מבין כל הביטוחים הקיימים.

קרא עוד »